Tipogrāfija "Zelta Rudens" piedāvā dažādas sarežģītības poligrāfiskos pakalpojumus.

Savas darbības laikā no 1994. gada 9. augusta tipogrāfija "Zelta Rudens" ir izveidojusi īstu profesionālu kolektīvu. Mūsu tipogrāfija pastāvīgi paplašina savu potenciālu un tehnisko bāzi. Mēs izmantojam mūsdienīgu tehniku, darbinieku profesionalitāti un labi sagatavotu menedžeru komandu, lai veicinātu Jūsu preču virzību tirgū un sekmētu Jūsu kompānijas reklāmu un biznesu.

Tipogrāfijas "Zelta Rudens" iespējas ļauj izpildīt mazus pasūtījumus no 1–200 eksemplāriem drukājot digitāli, kā arī lielus pasūtījumus drukājot ofsetā.

Jaunās datortehnoloģijas, tehniskās iespējas un mūsdienīga aparatūra mūsu tipogrāfijai ļauj izpildīt visus drukas un pēcapstrādes darbu etapus. Mēs veicam pilnu poligrāfijas darbu apjomu no oriģinālu maketu izstrādāšanas līdz jebkuras gatavās reklāmas un grāmatu produkcijas izdošanai.

Mūsu tipogrāfija Jums piedāvā drukāt grāmatas mīkstajā, cietajā un integrālajā iesējumā kā mazās tirāžās, tā arī tirāžās vairāk kā 3000 eksemplāru.

Jebkura poligrāfijas uzdevuma komplekss risinājums palīdzēs izstrādāt un izgatavot nestandarta, elitāru un ekskluzīvu iespieddarbu.